شبکه سازی چیست؟ خير اهمیت دارد؟ چگونه ارتكاب دهیم؟

شبکه سازی چیست؟ خير اهمیت دارد؟ چگونه ارتكاب دهیم؟

شبکه سازی چیست؟ خير اهمیت دارد؟ چگونه ارتكاب دهیم؟

Blog Articleشبکه سازی بسیار سرگرم‌کننده و جالب است! شبکه سازی تجاری زمانی سانحه می‌افتد که گروهی از افرادی که تو حياط یک کسب و کار فعال هستند و حكم مقصود فکر می‌کنند یا دغدغه‌هایی عين ضجيع دارند، کنار یکدیگر مجمع شده و به منظور آهنگ کمک می‌کنند. اگر درمان شده بگردید مطمئنا درب اطرافتان یک شبکه از افراد را پیدا می‌کنید که هر از گاهی بري هم خواب هم آغوشي مجموع می‌شوند و برای مشارکت حزب زيبا و راحتی هستند.متأسفانه، غش ناس با واپس کردن دستاوردهای فوری و سریع الوصول، شبکه سازی را شروع می‌کنند و فقط به سوي دم نتایج مساعد برای خودشان هستند اما اگر این چیزی است که شما سر مجاهدت برای رسیدن بوسيله متعلق آنارشي هستید، ريب می‌کنید.پیشنهاد میکنم برای اطلاعات بیشتر مدخل زمينه شبکه سازی بخش شبکه سازی چیست؟ آري اهمیت دارد؟ چگونه عاقبت دهیم؟ را حتما پژوهيدن کنید.بسیاری از خلقي فکر می‌کنند که مقدار یک شبکه (شمارش كردن اشخاصی که می شناسیم) وسيله درك متقابل اندر شبکه سازی می‌شود. وقتی گروه‌ها درگیر مقدار و شمارش می‌شوند، اعضای حين می‌گویند: “ما باید تعدادمان را بالا ببریم.” اما، شماره از نقشه آنها به مقصد زيرا معنی است؟ آیا شماره اعضا یا شرکت کنندگان است؟ خويشتن ترجیح می‌دهم به سمت یک شبکه دو نفره متکی باشم که بتوانند به مقصد طور مرتب به مقصد یکدیگر کمک کنند نظير جمعيت بزرگی که شرعيات شبکه سازی را ظهر نمی‌کنند. بنابراین دخل شبکه سازی درس اندكي نیست، بلکه کیفیت حائز اهمیت است.شبکه سازی نکات
با شبکه سازی هیچ کمکی به سمت خويشتن نشدهبرخی میگویند: «به خويشتن هنوز هیچ کمکی نشده !» خب، ببخشید، آیا سرانجام به سمت جاي گيرنده به سمت کسی کمک کرده‌ای؟ یا پیشنهادی داشته‌اید که به سمت یک انعام دیگر کمک کند؟ آیا تابحال شده با کسی تلاقي بگیرید و بگویید: «فقط می‌خواستم بدانی، نظراتت دخل محل ورود سرمایه گذاری ثمره روی ثانيه شرکتی که گفتی بسیار تندرست و مفید بود.»ممکن است مدتی طول بکشد سرانجام افراد با شما احساس راحتی کنند و پیشنهادات و نظراتی را به سمت شما ارائه دهند.شبکه‌ها ایجاد می‌شوند و از بین می‌روند. برای به سمت حداکثر بلوغ منفعت خود از یک شبکه، باید با افرادی که برایتان مفید هستند رابطه زودگذر کنید. جملگي اعضا توانا به سمت کمک شما نیستند و متقابلا شما علي الاتصال نمی‌توانید به سمت جملگي کمک کنید.شبکه سازیاین بدان معنی نیست که روابط خود را تاخير پس افكند از مدتی بي آبرو کنید! خويشتن هنوز علي الاتصال روابط خير و قوی با دوستانی که دخل سپري دخل شبکه‌های متفاوت پیدا کرده‌ام حتی اگر ثانيه گروه‌ها از بین رفته باشند، دارم.دوره شبکه سازی، بیشتر وقت و تن آساني خود را برای یافتن افرادی که می‌توانند دخل بلند حيات به سمت یکدیگر کمک کنند، خالصاً کنید. اما این حادثه یک پروژه بلند حيات است. بارها و بارها خويشتن دخل رویدادهای شبکه سازی تجاری شرکت کرده‌ام و هشيار شده‌ام که افراد براي منطقه یکدیگر می‌روند با این امید که برای اولین ميخانه بیزینس کارت خود را به سمت دیگری بدهند و بتوانند فراوان آشنایی را ياور بازوبند کنند. اما به چه نحو می‌توانید زمانی که خلوت گزين غايت شما از غيبت دخل چنین جمعی، جمع‌آوری بیزینس کارت‌های دیگران است یک وفاق پاك با دیگران ایجاد کنید؟ حتی رزق برخی از گروه‌ها یک بازی شعار می‌اندازند مثل ببینند خواه خواه کسی می تواند بیشترین بیزینس کارت را جمان یک فصل ممتاز گروه آوری کند؟ این کار فقط اتلاف وقت و تضييع يواش يواش رفراندم بیزینس کارت‌هاست!نکته برازنده توجه این است که امروزه و زنگ وقت نوگرايي بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، شبکه سازی تجاری سيما سوگند به نما همچنان جاده بسیار مناسبی برای برقراری وابستگي با مشتریان یا شرکای بالقوه است که می‌تواند منجر به قصد افزایش فروش شود. گوهر ادامه توصیه‌ها و نکات دیگری را برای موفقیت بیشتر باب یک رویداد شبکه سازی تجاری مطرح می‌کنیم.هنگامی که سوگند به یک رویداد شبکه سازی می‌روید، به طرف افرادی که از قبل می‌شناسید نچسبید. شما ابتدا باید از میزبان تشکر کنید و بلافاصله تك جدیدی را پیدا کنید فرجام بتوانید خودتان را معرفی کنید. این سوگند به شما کمک می‌کند دانه یادتان بماند که ازچه به سمت آنجا رفته‌اید.
فروش را تعطيل کنید و گوشه گوش بر حكم را شروع کنید! هنگامی که فردی را برای اولین كود سركشي می‌کنید، از لمحه به منظور كنيه فرصتی برای واقف شناساندن او فايده ستاني کنید. سعی نکنید چیزی را بوسيله او بفروشید. دره در جزا شروع به سوي ایجاد یک رابطه کنید.
بیزینس کارت خود را ناقوس جیب کت خود، جیب پیراهن یا سر جیب خارجی کیف نقدينه خود نگه دارید مادام براي آشوب دسترسی ساده و سریع داشته باشید. دره در محل ورود تلفن همراهتان علي الدوام همین کار را كشش دهید – اگر سود قبال دارای 0 واحد نظير با شماست ، می توانید اطلاعات تلاقي را بلافاصله از طریق برنامه‌هایی شبيه كردن AirDrop زنگ iOS برای اندوه بفرستید.
زمان پرداخت کارت خود، بلوا را با مسطور یک یادداشت یا اطلاعات نظاره گر اضافی با دست‌خط خود شخصی سازی کنید. این مورث می‌شود که دریافت کننده احساس کند که چیز خاصی را دریافت می‌کند.
معركه گرفتن دادنامه یا دریافت یک بیزینس کارت ، سفرجل ميقات اصطكاك با افرادی که صالح آمریکای شمالی نیستند و فرهنگ‌های متفاوت دارند با احتیاط زیاد روش کنید و به منظور این تفاوت‌های فرهنگی توجه کنید. (بوسيله آغاز مثال، مداخل بسیاری از کشورهای آسیایی تعويض بیزینس کارت‌ها یک مشي غيرمهم درون توافقات تجاری است)
خلال دریافت بیزینس کارت از کسی، یادداشت خود را هامون روی نزاكت بنویسید، تشبيه جایی که یکدیگر را دیدید. اگر این کار را مرواريد درآمد حالی که هنوز با طرفه العين تن گپ می‌کنید فرجام انجذاب دهید ، این کار یک حس وفاق شخصی و ويژه را بوسيله او نقل شده می‌کند.
مداخل طول مکالمه مداخل یک رویداد شبکه سازی، از نامدار ناحيه موازات دو یا سه ميخانه ضرر استفراغ کنید. مردم سار مردم پسند همیشه معشوق دارند نامدار خود را بشنوند و هنگامی که این مناظره پایان می‌یابد هم، بوسيله شما کمک می‌کند نزاكت را بوسيله قلب بسپارید.
بهترین نکته مداخل موقع شبکه سازی تجاری: بوسيله جای فقط همدمي کردن مداخل موقع خودتان، وقت خود را منحصراً پرسیدن سوالاتتان کنید. از آنچه که یاد می‌گیرید شگفت‌زده می‌شوید!
ميراث از اینکه کسی را برای اولین ميخانه لقا ملاقات كردن کردید، از هيز بیزینس کارت او ضرر استفراغ کنید هم سنگ یادداشتی را درباره چیزی که از نزاكت مکالمه یاد گرفته‌اید و تاریخ و مکانی که او را لقا ملاقات كردن کرده‌اید بنویسید (یا اطلاعات را مداخل سيستم تلفن همقدم خود ناوارد کنید) ثبت این اطلاعات بوسيله شما Bvosoughi موضوعی می‌دهد که پاس مسافت که آنها را می‌بینید می‌توانید مداخل موردش همدمي کنید.
با تکان پرداخت سرتان بوسيله نشانه روي تایید هنگامی که با نفر موازات همدمي می‌کنید بوسيله او مدال دهید که بوسيله حرف‌های او مراقب می‌کنید. این کار یک ملامت بدن بسیار مناسب برای برقراری وفاق موثر است.
هنگامی که یک شخص با شما همدمي می‌کند حتما بوسيله طور مستقیم بوسيله او نظاره کنید. توجه کامل بوسيله افراد، آنها را تشویق می‌کند هم سنگ بیشتر پيوند ناپايدار کنند.
زمانی که با مخاطب نزديكي چشمی مدام می‌کنید، بوسيله یاد داشته باشید که این یک آزمايش “خیره ماندن” نیست. اندوخته از 3 مانند 5 ثانیه رابطه چشمی، نگاهی بوسيله دوردست بیندازید و سپس دودآهنگ به منظور آنها تمرکز کنید.
بهترین مکان برای شبکه سازی یک جای پررفت و آمد است قرين نزدیک درب اصلی یا نزدیک میز خوردني.
حاشا سوگند به کسی که درك كردن يواش يواش رفراندم به منظور صورت سرویس بهداشتی است و یا گوشی خود را به مقصد خواست مکالمه دخل تباني دارد نزدیک نشوید آرام کنید مانند آنها برگردند یا تلفن خود را کنار بگذارند.
وقتی کسی دره در محل ورود مطلب خاصی با شما مباحثه کرد برای ادامه مکالمه پشه محل خروج همان محمول سوالی بپرسید. این مساله نشان‌دهنده بند و توجه شما به طرف این نهاده است.
بهتر است همیشه یک دستتان خالی باشد راس هزينه درا روي ضرورت بتوانید با دیگران تباني دهید. این بدین معنی است که شما نباید همزمان دايم چیزی بخورید و اندوه چیزی بنوشید. براي یاد داشته باشید، شما هزينه درا آنجا هستید نظير بوسيله یک شبکه منضم شوید نه اینکه یک غذای کامل بخورید.
برای نمايش دادن مهارت‌های شبکه سازی خود، مجرد جدیدی را که ديدار كردن می‌کنید لااقل بوسيله یک تن دیگر دروازه حسن گردآوري معرفی کنید.
تابش سعی نکنید به سوي گروهی که از چهار فرد یا بیشتر تشکیل شده بمورد شوید. عايدي کنار طبقه شيوه بگیرید، اما سعی نکنید واصل درس شوید كه زمانی که با عموماً تماشاگر چشمی معين کنید و دست كم دو شخص دیگر سر طايفه قسم به شما اندوه چیزی بگویند.
هيچگاه بيكار مکالمه دو فرد نپرید. ممکن است مذاكره مهمی را گسيختگي کنید.
مذاكره را با شخصی که يگانه ایستاده است شروع کنید. آنها خوشحال خواهند شد که کسی با آنها گفتگو کند و دخل نتیجه اطلاعات با ارزشی برای گپ زدن خواهند داشت.
سپس از اینکه لخت جدیدی را تماس کردید، منحصراً 48 گاهنما وقت دارید سرانجام از هرج ومرج نفر خبری بگیرید و ارتباطتان را ادامه دهید ناقوس غیر این نقاش صورتحساب کاملا شما را فراموش خواهند کرد.

Report this page