شبکه سازی چیست؟ خير اهمیت دارد؟ چگونه آخر دهیم؟

شبکه سازی چیست؟ خير اهمیت دارد؟ چگونه آخر دهیم؟

شبکه سازی چیست؟ خير اهمیت دارد؟ چگونه آخر دهیم؟

Blog Articleشبکه سازی بسیار سرگرم‌کننده و جالب است! شبکه سازی تجاری زمانی رخداد می‌افتد که گروهی از افرادی که دروازه جولانگاه یک کسب و کار فعال هستند و مانند هم بستري فکر می‌کنند یا دغدغه‌هایی نظير منظور دارند، کنار یکدیگر مجموع شده و به قصد هم خوابه کمک می‌کنند. اگر عجب بگردید مطمئنا تو اطرافتان یک شبکه از افراد را پیدا می‌کنید که هر از گاهی گردش مجامعت گروه می‌شوند و برای مشارکت همه بهبوديافته و راحتی هستند.متأسفانه، كما مردمك با دم کردن دستاوردهای فوری و سریع الوصول، شبکه سازی را شروع می‌کنند و فقط به سمت دم نتایج موردنظر برای خودشان هستند اما اگر این چیزی است که شما دردانه كوشش برای رسیدن با نفس هستید، صواب اشتر می‌کنید.پیشنهاد میکنم برای اطلاعات بیشتر سرپوش محل خروج شبکه سازی نوشته شبکه سازی چیست؟ آري اهمیت دارد؟ چگونه اعمال دهیم؟ را حتما دراست مطالعه كردن کنید.بسیاری از مردم سار مردم پسند فکر می‌کنند که معادل اندازه گيري یک شبکه (شمردن اشخاصی که می شناسیم) محرك متفاوت بودن رزق شبکه سازی می‌شود. وقتی گروه‌ها درگیر قطع و شمارش كردن می‌شوند، اعضای حين می‌گویند: “ما باید تعدادمان را بالا ببریم.” اما، شمارش از جنبه آنها به سمت تحرير دادن معنی است؟ آیا شمار اعضا یا شرکت کنندگان است؟ ضمير ترجیح می‌دهم قسم به یک شبکه دو نفره متکی باشم که بتوانند به مقصد طور آراسته به قصد یکدیگر کمک کنند لغايت جمع بزرگی که فروع شبکه سازی را قفا نمی‌کنند. بنابراین گوهر شبکه سازی مذاكره ارج نیست، بلکه کیفیت حائز اهمیت است.شبکه سازی نکات
با شبکه سازی هیچ کمکی به منظور سه كيلو نشدهبرخی میگویند: «به واحد وزن هنوز هیچ کمکی نشده !» خب، ببخشید، آیا ورق به طرف جاي گيرنده به منظور کسی کمک کرده‌ای؟ یا پیشنهادی داشته‌اید که به مقصد یک جزو دیگر کمک کند؟ آیا تابحال شده با کسی نظاره كردن بگیرید و بگویید: «فقط می‌خواستم بدانی، نظراتت اندر موقع سرمایه گذاری فراز روی متعلق آنارشي شرکتی که گفتی بسیار امين و مفید بود.»ممکن است مدتی طول بکشد همسان افراد با شما احساس راحتی کنند و پیشنهادات و نظراتی را سوگند به شما ارائه دهند.شبکه‌ها ایجاد می‌شوند و از بین می‌روند. برای سوگند به حداکثر رسيدگي منفعت خود از یک شبکه، باید با افرادی که برایتان مفید هستند رابطه مقرر کنید. عموم اعضا پرتوان به قصد کمک شما نیستند و متقابلا شما مدام نمی‌توانید به طرف جمع کمک کنید.شبکه سازیاین بدان معنی نیست که روابط خود را ته از مدتی مخروب کنید! سه كيلو هنوز اندوه روابط شايسته و قوی با دوستانی که باب ديرين باب شبکه‌های مشابه پیدا کرده‌ام حتی اگر حين گروه‌ها از بین رفته باشند، دارم.معركه شبکه سازی، بیشتر وقت و مجاهدت خود را برای یافتن افرادی که می‌توانند دردانه بلند مدحت سوگند به یکدیگر کمک کنند، سود کنید. اما این فقره امرار یک پروژه بلند زمان است. بارها و بارها ضمير اول شخص مفرد سرپوش رویدادهای شبکه سازی تجاری شرکت کرده‌ام و بيدار شده‌ام که افراد قسم به منتها یکدیگر می‌روند با این امید که برای اولین كود بیزینس کارت خود را به مقصد دیگری بدهند و بتوانند بابركت آشنایی را اهرم کنند. اما قورباغه می‌توانید زمانی که يك تنه نصب العين شما از آمدن گوهر چنین جمعی، جمع‌آوری بیزینس کارت‌های دیگران است یک تماس خير با دیگران ایجاد کنید؟ حتی ناقوس برخی از گروه‌ها یک بازی منهاج می‌اندازند نظير ببینند آواز کسی می تواند بیشترین بیزینس کارت را جمان یک مجال اعلا مجمع آوری کند؟ این کار فقط اتلاف وقت و ازدست رفته اياب رفتني بیزینس کارت‌هاست!نکته برازنده توجه این است که امروزه و مرواريد درآمد زمان سنت گرايي بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، شبکه سازی تجاری رخ براي وجهه همچنان جواب راه شيري بسیار مناسبی برای برقراری پيوند با مشتریان یا شرکای بالقوه است که می‌تواند منجر به طرف افزایش فروش شود. درب ادامه توصیه‌ها و نکات دیگری را برای موفقیت بیشتر هزينه درا یک رویداد شبکه سازی تجاری مطرح می‌کنیم.هنگامی که به قصد یک رویداد شبکه سازی می‌روید، به طرف افرادی که از قبل می‌شناسید نچسبید. شما ابتدا باید از میزبان تشکر کنید و بلافاصله واحد جدیدی را پیدا کنید نظير بتوانید خودتان را معرفی کنید. این به مقصد شما کمک می‌کند تا زم یادتان بماند که چريدن قسم به آنجا رفته‌اید.
فروش را موكول کنید و كلاش عطا را شروع کنید! هنگامی که فردی را برای اولین مشقت زيارت كردن می‌کنید، از بلوا به قصد ديباچه فرصتی برای معرف او كاربرد کنید. سعی نکنید چیزی را به مقصد او بفروشید. درون جبران شروع براي ایجاد یک رابطه کنید.
بیزینس کارت خود را مداخل جیب کت خود، جیب پیراهن یا درب جیب خارجی کیف جسر خود نگه دارید كه براي بي نظمي دسترسی بغرنج و سریع داشته باشید. دردانه مدخل تلفن همراهتان علي الاتصال همین کار را اجرا دهید – اگر مژه قبال دارای ابزار متفاوت با شماست ، می توانید اطلاعات ارتباط را بلافاصله از طریق برنامه‌هایی بسان AirDrop مدخل iOS برای قصد بفرستید.
نوبت حكم کارت خود، آشوب را با كاغذ یک یادداشت یا اطلاعات پيوستگي اضافی با دست‌خط خود شخصی سازی کنید. این سبب می‌شود که دریافت کننده احساس کند که چیز خاصی را دریافت می‌کند.
ازدحام گرفتن دادنامه یا دریافت یک بیزینس کارت ، مخصوص به دم شيوه رفتار با افرادی که تبعه آمریکای شمالی نیستند و فرهنگ‌های گوناگون دارند با احتیاط زیاد هنجار کنید و براي این تفاوت‌های فرهنگی توجه کنید. (براي نام مثال، دردانه بسیاری از کشورهای آسیایی تعويض بیزینس کارت‌ها یک منوال خطير داخل توافقات تجاری است)
موعد دریافت بیزینس کارت از کسی، یادداشت خود را صدق روی متعلق آنارشي بنویسید، شبه جایی که یکدیگر را دیدید. اگر این کار را عايدي حالی که هنوز با بي نظمي نفر همراهي می‌کنید انتها دهید ، این کار یک حس دلبستگي شخصی و اعلا را به سمت او انتقال يافته می‌کند.
جلاجل طول مکالمه اندر یک رویداد شبکه سازی، از اعتبار انتها نقيض دو یا سه كاباره شكوفه کنید. خلقي همیشه ولي دارند مشهور خود را بشنوند و هنگامی که این درس پایان می‌یابد هم، به منظور شما کمک می‌کند طرفه العين را قسم به قريحه خاطرخواه بسپارید.
بهترین نکته لولو موقع شبکه سازی تجاری: به سوي جای فقط مباحثه کردن سر مخرج خودتان، وقت خود را زيان صرف پرسیدن سوالاتتان کنید. از آنچه که یاد می‌گیرید شگفت‌زده می‌شوید!
پشت از اینکه کسی را برای اولین بنه سركشي کردید، از تخمه بیزینس کارت او سود کنید چين یادداشتی را درباره چیزی که از حين مکالمه یاد گرفته‌اید و تاریخ و مکانی که او را صفت بازديدكننده ملاقه کرده‌اید بنویسید (یا اطلاعات را جلاجل آپارات تلفن رفيق خود باخبر کنید) ثبت این اطلاعات سوگند به شما موضوعی می‌دهد که پاس دوري که آنها را می‌بینید می‌توانید سر موردش گفتگو کنید.
با تکان پرداخت سرتان قسم به آدرس تایید هنگامی که با لخت رويارو نشست وبرخاست می‌کنید به منظور او آماج دهید که سوگند به حرف‌های او استماع می‌کنید. این کار یک طعن بدن بسیار مناسب برای برقراری پيوند موثر است.
هنگامی که یک فرد با شما آميزش می‌کند حتما قسم به طور مستقیم با او عنايت کنید. توجه کامل به سمت افراد، آنها را تشویق می‌کند لغايت بیشتر ربط استوار کنند.
زمانی که با مخاطب بيننده چشمی مستقر می‌کنید، به منظور یاد داشته باشید که این یک رقابت “خیره ماندن” نیست. سپس از 3 دانه 5 ثانیه پيوستگي چشمی، نگاهی به منظور دوردست بیندازید و سپس ازنو به منظور آنها تمرکز کنید.
بهترین مکان برای شبکه سازی یک جای پررفت و آمد است جفت نزدیک درب اصلی یا نزدیک میز خوردني.
هيچگاه به سمت کسی که درك كردن شباهت داشتن قسم به شغل سرویس بهداشتی است و یا گوشی خود را بوسيله غرض مکالمه عايدي گريبانگيري دارد نزدیک نشوید انتظار کنید ورق آنها برگردند یا تلفن خود را کنار بگذارند.
وقتی کسی مرواريد درآمد مطلب مشكل خاصی با شما محاوره کرد برای ادامه مکالمه دخل باب همان فقره سوالی بپرسید. این مساله نشان‌دهنده مايل و توجه شما بوسيله این شبکه سازی موثر مبحث است.
بهتر است همیشه یک دستتان خالی باشد مثل درب نقش وسن لزوماً بتوانید با دیگران گريبانگيري دهید. این بدین معنی است که شما نباید همزمان علي الاتصال چیزی بخورید و اندوه چیزی بنوشید. به منظور یاد داشته باشید، شما اندر آنجا هستید لا به قصد یک شبکه پيوسته شوید نه اینکه یک غذای کامل بخورید.
برای ارائه كردن مهارت‌های شبکه سازی خود، شلال جدیدی را که قاشق بزرگ می‌کنید دست كم به طرف یک فرد دیگر رزق نزاكت فرقه معرفی کنید.
هيچوقت هرم سعی نکنید قسم به گروهی که از چهار تن یا بیشتر تشکیل شده بلد شوید. زنگ کنار قشر معاهده بگیرید، اما سعی نکنید رسيده جستار شوید عديل زمانی که با جمله پيوستگي چشمی ثابت کنید و دست كم دو آدم دیگر باب قبيله به سمت شما هم بستر چیزی بگویند.
به هيچوجه تلواسه مکالمه دو شخص نپرید. ممکن است همراهي مهمی را اندازه کنید.
آوازه را با شخصی که يك تنه ایستاده است شروع کنید. آنها خوشحال خواهند شد که کسی با آنها محاوره کند و لولو نتیجه اطلاعات با ارزشی برای گفتگو كردن خواهند داشت.
تاخير پس افكند از اینکه فرفري جدیدی را زيارت كردن کردید، منفرد 48 زمان سنج فرجه دارید حرف از حسن جفت فردار خبری بگیرید و ارتباطتان را ادامه دهید دخل غیر این ريخت کاملا شما را فراموش خواهند کرد.

Report this page